Vím, že tento bloček flákám, ale budu se snažit polepšit. Jen jsem se chtěl "vytáhnout", že mám všech dvacet matiček v plemenáčích a kladou.... 😉
One thought on “Nové matičky”
Napsat komentář
Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.
Vím, že tento bloček flákám, ale budu se snažit polepšit. Jen jsem se chtěl "vytáhnout", že mám všech dvacet matiček v plemenáčích a kladou.... 😉
Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.
Luci
Dobrý večer,měla bych zájem o med,mám syna asthmatika,často jezdím z Prahy přes Unhošť,je možné koupit přímo u Vás?
Hezký večer
Lucie